Przejdź do głównej zawartości

Koniec kampanii. "Wcielenie Pustki" HP: 250 tys.

Także 1 z 2 najnowszych kampanii w Herosach VI mam już za sobą. Ostatni boss okazał się nad wyraz łatwy choć początkowo dziwnie się walczyło. Może czas zmienić poziom trudności na wysoki?Szczerze polecam najnowszy dodatek do tej gry! WARTO!

Pozdrawiam!

A Wy w co teraz gracie?!

Komentarze

 1. Jaką taktykę przyjąłeś probowałem go zniszczyć 3 razy i lipa

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też z poprzednimi zadaniami nie miałem najmniejszych problemów, jednak z tym całym wcieleniem nie mogę sobie poradzić. Możesz napisać jakieś porady? Miałem go już na 40k hp i zaczyna się regać tą bańką i jest porobione...

  OdpowiedzUsuń
 3. A jaką macie armie? Ja pokonałem Pustkę za 1 razem bez większych problemów (poziom standard). Te leczenie bodajże ma 3-4 fazy, ale ciosy mojej armii sięgały czasem 10k więc nawet leczenie jej nie pomogło. W razie czego mogę wysłać filmik video z tą walką. Ale podstawa to armia! Silna armia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Armie mam taką samą jak Ty na zdjęciu. Bo taką się dostaje przed walką niezależnie od tej jaką miałeś w bohaterze. Podczas walki tracę część armii przez te jego debuffy i ataki zanim zdążę go zjechać np. do 40k, później zaczyna się leczyć to moja armia nie może mu zadać 20k na turę, a tyle jest w stanie wyleczyć co turę. Od początku atakowałeś całą armią, czy kogoś oszczędzałeś? Bo on odbija część tych obrażeń które mu zadajesz w jednostki co koło niego stoją i jeszcze daje im debuffy np. -60% do ataku jak przed nim stoją czy zabiera 1000k hp tym którzy stoją w jego bańce. Już na różne sposoby próbowałem z nim walczyć i lipa. Nie wiem czy coś mi się nie zbugowało i moje jednostki nie zadają mu mało obrażeń czy coś ale wątpię, a pierwszy raz z czymś się tak męczę w heroesie, też gram na standard. Napisz jakieś rady jak możesz, a jeżeli nie to jak możesz to wyślij ten filmik z walki na mail krisu1988@o2.pl, żebym zobaczył czy wszystko przebiega tam tak jak u mnie. Pozdro;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wiedźmin 3 Wino i Krew problem z dźwiekiem

Wiedźmin 3 Wino i Krew problem z dźwiekiem

Hejka,

Czy tylko u mnie występuje całkowity brak dźwięku w dialogach w najnowszym dodatku do Wiedźmina? Może ma ktoś z Was jakieś rozwiązanie bo to jednak spłyca bardzo rozgrywkę :(

Poniżej filmik z tym problemem:


Dodatek Wino i krew nie działa!

Dodatek Wino i krew do Wiedźmina 3 nie działa!
Udało mi się uporać z jednym problemem w postaci braku dźwięku (trzeba doinstalować pliku z GOG) to nastał kolejny bardzo przykry! Mianowicie gdy idę do wsi Debora na rozpoczęcie dodatku okazuje się, że nie da się go uruchomić! Rycerze miasta na zewnątrz chałupy są w środku i nic nie można zrobić!
P O M O C Y !!!
Gan TheWicher

Wiedźmin 3 dziki Gon ukończony 2 raz.

Po przejściu Wiedźmina 3 na PS4 postanowiłem go przejść raz jeszcze tym razem w wersji PeCetowej. I dziś zakończyłem główny wątek tej gry własnie na tej platformie.
Osiągnięty poziom Geralta: 33 level (w połowie mniej więcej do 34). Schematy na naprawdę super bronie lecz z minimum level to 37 więc nie mogę skorzystać :( Mam nawet schemat na level 47. Wątpie by ktoś masterował bohatera tak wysoko. PRzynajmniej na tą chwilę to byłoby bardzo nuzące. Extra potworów jak na lekarstwo do ubicia. Jak na razie znalazłem jednego... Niedługo się nim zajmę...
Ale co najwazniejsze. Ujrzałem inne zakończenie niż te z PS$ a które możecie zobaczyć na moim kanale youtube.
Tym razem Ciri przeżyła!!! I to jest najważniejsze. A przynajmniej jasno było poakzane niż w tym bardzo smutnym zakończeniu z ps4.
Cerys dobrze rządziła na wyspach Skellige wspierając ich gospodarkę,Temeria została wyzwolona (została lennikiem lecz miała spore obszary suwerenności),Ciri wróciła do ojca Emhyra i pewnie w domyślę będzie…